Ruszaj na Mazury. Na pole namiotowe, bo kiedyś trzeba odpocząć.

Stało się. Wiedziałeś, że ten dzień kiedyś nadejdzie. Masz dosyć miejskiego gwaru, męczą Cię wieczne korki, a wszechobecny smog sprawia, że najchętniej w ogóle nie wychodziłbyś z domu. Wiesz, co to oznacza, prawda? Najwyższy czas, byś odpoczął, ale tak naprawdę, na sto procent. A tak odpoczywać da się wyłącznie na Mazurach.

Domki nad jeziorem i cudownie położone pole namiotowe czekają – ruszamy w drogę?

Spakowany? Dokumenty zabrane, ulubiona koszulka, kosmetyki? Świetnie! W takim razie ostatni rzut okiem na mieszkanie i w drogę. Moment, na pewno zamknąłeś wszystkie okna? Ok, sprawdzone, można ruszać. Kierunek – Mazury, pole namiotowe Głęboczek. Spokojnie, dojazd jest naprawdę łatwy, ale jeśli chcesz, zawsze możesz odpalić nawigację. Oto adres:

Rekownica
12-122

GPS gotowy? Zatem nie ma na co czekać, namiot na polu sam się nie rozbije. Pogoda coraz ładniejsza, słońce wychodzi zza chmur, w radiu leci ulubiona piosenka. Takie okoliczności nie zdarzają się często, ewidentnie Twoja podróż odbywa się w dobrej atmosferze. Jeszcze tylko te nieszczęsne bramki na autostradzie, ok, załatwione. Teraz przed Tobą już tylko prosta droga do serca Mazur.

Camping na Mazurach, wypoczynek nad jeziorem i wiele więcej

Jesteśmy już blisko, właśnie minąłeś Wielbark. Czujesz to czyste powietrze? Żadnego smogu, klaksonów, czy korków. Kolejny zjazd, o tutaj! Piaszczysta droga wiedzie przez gęsty, zielony las, to właśnie w jego otoczeniu położone jest pole kempingowe Głęboczek. Jeszcze tylko kilka chwil i – uwaga – dotarłeś na miejsce! Rozpakuj się, odetchnij pełną piersią, a później pokażemy Ci, jakie atrakcję czekają na Ciebie.

Pole namiotowe Głęboczek – sprawdź, co czeka na Ciebie na Mazurach!

Jest nam niezmiernie miło, że wybrałeś nasz kemping. Pamiętaj, że tylko na Mazurach możesz naprawdę wypocząć. Cudowne lasy, nieskazitelnie czyste jeziora, świeże powietrze, a do tego masa atrakcji i świetnie wyposażone pole namiotowe. Rozejrzyj się – czyste, nowoczesne sanitariaty, mnóstwo miejsca, a na dokładkę otwarty codzienne bar ze smażalnią ryb łowionych w pobliskich jeziorach. Zawsze świeże, zawsze pyszne. Do tego TV i bezpłatny internet. Czego chcieć więcej? Odpoczywaj, korzystaj z możliwości, jakie daje pole namiotowe Głęboczek. Prawda, że przyjemnie?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *