Mazury – idealne miejsce na wakacje na polu namiotowym

Mazury. Wspaniała i magiczna Kraina Tysiąca Jezior (właściwie to około 2700). Pole namiotowe Głęboczek – nareszcie tu jesteś. Na te chwile relaksu na łonie natury czekałeś dość długo. Jak dobrze jest odetchnąć pełną piersią i poczuć ten przyjemny żywiczny zapach lasu oraz przywołującą wiele pozytywnych wspomnień woń jeziora. Orzeźwiający, a zarazem kojący aromat igliwia wymieszany z zapachem rozgrzanego od promieni słonecznych piasku wypełnia Twoje nozdrza, ale zaraz… czujesz coś jeszcze. To smażalnia ryb położona na terenie kempingu. Głodu nie oszukasz, dlatego od razu podążasz za delikatnym zapachem.

Camping na Mazurach – nie będziesz chciał stąd wracać

Smażalnia ryb położona między plażą a polem namiotowym serwuje pyszne przekąski, ciepłe dania i napoje. O świeżej, złowionej w mazurskich jeziorach rybie myślałeś od dawna. Smażona czy wędzona? – decyzja nie jest łatwa. Stawiasz na klasykę, a więc smażony sandacz z dodatkami i zimne piwo. Tego było Ci trzeba. Możesz spokojnie delektować się wyjątkowym smakiem oraz zaplanować resztę dnia.

Zakochaj się w Mazurachpole namiotowe Głęboczek zaprasza!

Mazury to niezwykle zaskakujący region Polski, który poza malowniczymi krajobrazami obfituje w rozmaite gatunki zwierząt oraz ważne historycznie miejsca warte uwagi. Do głowy przychodzi Ci pomysł – wycieczka rowerowa po specjalnie przygotowanych i oznaczonych szlakach na terenie nadleśnictwa Wielbark. Świetny plan. Może uda Ci się spotkać objętego ścisłą ochroną czarnego bociana? Kto wie? Warto spróbować, ale teraz nie czas na rozmyślania o wyprawach w nieznane. Zbliża się wieczór. Pora na rozbicie obozu.

Udany wypoczynek na polu namiotowym Głęboczek na Mazurach

Przybyłeś przygotowany. Z bagażnika rozgrzanego auta wyjmujesz turystyczny namiot, śpiwór oraz resztę ekwipunku. Chociaż minęło dużo czasu, od kiedy ostatni raz rozbijałeś biwak, jesteś pewny, że sobie poradzisz. Napotykasz jednak na przeszkodę – zabrałeś za mało śledzi. Rozglądasz się dookoła w poszukiwaniu pomocy. Twój wzrok zatrzymuje się na grupie mężczyzn i już po kilkunastu minutach namiot jest gotowy. Jesteś dumny z konstrukcji. Problem noclegu został rozwiązany, a dodatkowo zdobyłeś nowych przyjaciół, z którymi spędzasz miły wieczór przy ognisku.

Wakacyjny kierunek? – pole kempingowe na Mazurach

Słońce zaczęło dopiero nieśmiało pojawiać się nad horyzontem. Poranna mgła unosząca się nad jeziorem wygląda o tej porze hipnotyzująco. Czujesz przyjemną wilgoć na twarzy. Uważnie przyglądając się nieznanemu ptakowi, który leniwie gładzi swoje piórka, wspominasz wczorajszy wieczór. Cisza. Błogi spokój. Jesteś w raju. Zastanawiasz się, jakie przygody przyniesie rozpoczynający się dzień…

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *